Brainstorming

Toužíš napnit svůj život?

Chceš podnikat on-line?

Máš vizi nebo ji hledáš?

Využij brainstorming
1 : 1

Proč je brainstorming v on-linu tak důleživý

·         Vysedáváš na sítích, sleduješ trendy a nic z toho nemáš? Jen ztrátu času?

·         Toužíš prodávat on-line jako ostatní holky a nevíš, kde začít?

·         Už prodáváš, nicméně tě to unavuje, nemáš nápady a potřebuješ něco zjednodušit?

·         Máš svoje osobní pochyby a bloky, a nejspíš potřebuješ ujasnit si cestu, záměr, cíl projektu ?  

Brainstorming je nejlepší nástroj, pro posun vpřed, zcela individuální a s vynikajícími výsledky. Pro on-line podnikání.

Proč.

Proč to tvrdím. Brainstorming mně a mým klientkám pomáhá každý den. Pomáhá řešit problémy a zlepšuje výsledky. Ale nebylo tomu tak vždycky.

Podnikám už více než 23 let. Sama jsem zažila všechny možné kombinace brigád, zaměstnání, podnikání off-line i on-line.

Často jsem potřebovala nutně vyřešit akutní problém, neuměla jsem si poradit sama, byla jsem příliš zaujatá a nedokázala jsem se povznést nad problém ani kousek. Něco mi nedovolovalo jít dál. Byla jsem zoufalá a rozhodovala jsem se podle toho.

Dostala jsem se do pastí, které jsem musela zase sama překonat. Chtěla jsem podnikat, měla jsem obavy, dělala jsem chyby, nedovedla jsem si představit, jak to zvládnu. Nezvládala  jsem to. Měla jsem silné ego, na to abych někoho požádala o pomoc, a taky velmi přísnou výchovu.

Například: Když jsem podnikala, okolí s tím nesouhlasilo. Trpěly rodinné vztahy, žila jsem ve stresu. Cítila jsem se jako štvanec. Nevěděla jsem, jak sladit pracovní čas s rodinou. Odneslo to zdraví.

Hledala jsem své vnitřní já, to světlo, které nás vede. Jak z toho ven. Četla knihy osobního rozvoje. Kupovala jsem podnikatelské kurzy. Jak vydělávat, podnikat a realizovat se.  Všechno to hledání, vzdělávání trvalo velmi dlouho. Obchodní konzultace byly a jsou velmi drahé. Pro mě finančně nedostupné.  Neměla jsem se na koho obrátit. V mém okolí nikdo nepodnikal! Cítila jsem se jako mimozemšťanka a úplně sama.

Proto jsem pro tebe  vytvořila Lady Brand – Brainstorming. Abys měla s kým probrat svoji cestu. Využít brainstorming můžeš i vícekrát za měsíc. 

Cílem brainstormingu je cítit se dobře v on-line podnikání a v životě, na správné cestě:

·         sladit tvoji osobnost s tvým byznysem a objevit nové myšlenky a směry, inspirace. Abys mohla tzv. “nabrat nový vítr do  plachet“ nebo účinně v on -linu začít a tvořit

·         vyřešit aktuální problém – najít více možností řešení a inspirací

·         podnikat s větší jistotou, jednodušeji a vydělávat

Ubezpečuji Tě. Nejsi v tom sama. Mnoho žen v on-line prostředí řeší podobné problémy. Jak dál, jak lépe. Co psát, co tvořit, kdy apod. Jak vydělávat. Jak se prosadit. Jak se realizovat a dělat si radost. Každá z nás hledá v životě harmonii a rovnováhu, klid a  jak si zjednodušit život. Každá touží trochu po něčem jiném. Po čem toužíš ty?

Přijdi na Brainstorming.

Brainstorming, prázdný papír na stole
Na brainstorming si připrav scripta Lady Brand
Přejít nahoru