Brainstorming

Toužíš napnit svůj život?

Chceš podnikat on-line?

Máš vizi nebo ji hledáš?

Využij brainstorming
1 : 1

Proč je brainstorming v on-linu tak důleživý

·         Vysedáváš na sítích, sleduješ trendy a nic z toho nemáš? Jen ztrátu času?

·         Toužíš prodávat on-line jako ostatní holky a nevíš, kde začít?

·         Už prodáváš, nicméně tě to unavuje, nemáš nápady a potřebuješ něco zjednodušit?

·         Máš svoje osobní pochyby a bloky, a nejspíš potřebuješ ujasnit si cestu, záměr, cíl projektu ?  

Brainstorming je nejlepší nástroj, pro posun vpřed, zcela individuální a s vynikajícími výsledky. Pro on-line podnikání.

Proč. Protože na životní změny se můžeš připravit. Jak to dělají ostatní. Klikni na odkaz tady: Příprava na brainstorming.

Proč to tvrdím?  Brainstorming mně a mým klientkám pomáhá každý den. Pomáhá řešit problémy a zlepšuje výsledky. Ale nebylo tomu tak vždycky.

Podnikám už více než 23 let. Sama jsem zažila všechny možné kombinace brigád, zaměstnání, podnikání off-line i on-line.

Často jsem potřebovala nutně vyřešit akutní problém, neuměla jsem si poradit sama, byla jsem příliš zaujatá a nedokázala jsem se povznést nad problém ani kousek. Něco mi nedovolovalo jít dál. Byla jsem zoufalá a rozhodovala jsem se podle toho.

Dostala jsem se do pastí, které jsem musela zase sama překonat. Chtěla jsem podnikat, měla jsem obavy, dělala jsem chyby, nedovedla jsem si představit, jak to zvládnu. Nezvládala  jsem to. Měla jsem silné ego, na to abych někoho požádala o pomoc, a taky velmi přísnou výchovu.

Například: Když jsem podnikala, okolí s mým podnikáním nesouhlasilo. Trpěly rodinné vztahy, žila jsem ve stresu. Cítila jsem se jako štvanec. Nevěděla jsem, jak sladit pracovní čas s rodinou. Odneslo to zdraví.

Hledala jsem své vnitřní já, to světlo, které nás vede. Jak z toho ven. Četla knihy osobního rozvoje. Kupovala jsem podnikatelské kurzy. Jak vydělávat, podnikat a realizovat se. 

Všechno to hledání, vzdělávání trvalo velmi dlouho. Obchodní konzultace byly a jsou velmi drahé. Pro mě finančně nedostupné.  Neměla jsem se na koho obrátit. V mém okolí nikdo nepodnikal! Cítila jsem se jako mimozemšťanka a úplně sama.

Proto jsem pro tebe  vytvořila Lady Brand – Brainstorming.1: 1 Abys měla s kým probrat svoji cestu.

Brainstorming se používá nejčastěji  pro setkávání více lidí, zpravidla z více oborů, aby při „bouři mozků“ vznikly nové úhly pohledu na jednu věc. Aby vznikla nová řešení problému. Praxí jsem zjistila, že už dva „mozky“ vytvoří úžasnou bouři nápadů a inspirací pro daný dohodnutý účel.

Taky se mi nelíbí v tak kreativní oblasti o-line podnikání, jako je Brand pro ženy, slovo označující schůzku nad problémem – konzultace. Slovo konzultace mi evokuje obsah konzultací ještě z vysoké školy, kdy jsem se cítila strašně, i když jsem byla na konzultace s lektorem vždy dobře připravená.

Brainstorming v mém pojetí je z mé strany podporující schůzka. 

Tím neříkám, že na brainstorming máš přijít nepřipravená a jen tak volně, jakoby nic. Brainstorming má svůj účel, a to, abys našla řešení. A já Ti ho ráda pomohu najít.

Jako podklad pro setkání si připrav na Brainstorming vyplněný dokument.  Klikni na tento odkaz:  Příprava na brainstorming.

Další postup je: Vyplníš přípravu na Brainstorming, zaplatíš poplatek podle ceníku, pošleš mi na e-mail svůj dokument a vybereš si termín naší schůzky. Následně se obě připravíme na Brainstorming a probereme co je potřeba udělat. 

Využít brainstorming můžeš i vícekrát za měsíc. 

Cílem brainstormingu je cítit se dobře v on-line podnikání a v životě, na správné cestě:

·     sladit tvoji osobnost s tvým byznysem a objevit nové myšlenky a směry, inspirace. Abys mohla tzv. “nabrat nový vítr do  plachet“ nebo účinně v on -linu začít a tvořit

·      vyřešit aktuální problém – najít více možností řešení a inspirací

·      podnikat s větší jistotou, jednodušeji a vydělávat

Ubezpečuji Tě. Nejsi v tom sama. Mnoho žen v on-line prostředí řeší podobné problémy. Jak dál, jak lépe. Co psát, co tvořit, kdy apod. Jak vydělávat. Jak se prosadit. Jak se realizovat a dělat si radost.

Každá z nás hledá v životě harmonii a rovnováhu, klid a  jak si zjednodušit život. Každá touží trochu po něčem jiném. Po čem toužíš ty?

Stáhni si zde: Přípravu na Braistorming

Přijdi na Brainstorming

Brainstorming, prázdný papír na stole
Na brainstorming si připrav scripta Lady Brand
Přejít nahoru