Šablony Canva

Proč kupovat editovatelné šablony Canva

Proč kupovat editovatelné šablony Canva

Svět on-line podnikání se dynamicky rozvíjí a každá značka se musí odlišit.

Jednou ze základních složek, kterou značky používají k vytvoření dojmu, je působivý design.

Dnes je k dispozici mnoho aplikací a programů. Jako nejlepší doporučuji Canvu. V poslední době se Canva rychle stala spolehlivým zázemím a podporou pro marketéry, grafiky profesionály i amatéry. Mít kvalitní grafiku je dostupné i pro jednostlice a malé podniky. S nárůstem popularity tohoto softwaru, mnoho jednotlivců zdokonaluje své dovednosti a schopnosti v používání Canvy. Takže pro ně není problém rychle upravit šablonu od profesionála.

Právě teď v České republice několik profesionálů, grafiků specialistů prodává šablony Canva malým i velkým podnikatelům, aby jim jednoznačně zjednodušili život.

Můžeš mít: Od faktur, záložek, digitálních pohlednic a upomínkových předmětů cokoliv až po příspěvky na sociální sítě. Tvůj jednotný vizuální styl prodává.

Jako podnikatelka se možná ptáš, stojí to za investici?  Odpovědí je ano. Tady jsou některé výhody, když si nakoupíš upravitelné Canva šablony:

Ušetření času a peněz

  • Ušetříš čas vymýšlením grafiky a můžeš soustředit svou energii na jiné podnikatelské úkoly.
  •  Místo toho, aby ses starala o to, pro jaký design by se tvůj tým měl rozhodnout při vytváření příspěvku na Instagram a další sítě, abys měla 500 000 sledujících, mohou pracovat na příspěvcích v klidu, protože mají jasno. Mají upravitelné šablony a znají Brand. Zapojení sociálních médií je klíčovou součástí marketingu. Platit čas internímu návrhářskému týmu je zbytečné. Tento čas mohou lze lépe využít k jiným zásadním úkolům. Jako je plánování a strategie.
  • V průměru si profesionální návrháři účtují kolem 800 až 1200 Kč za hodinu, což Ti může připadat jako přehnané. Pokud doufáš, že si na sociálních médiích vybuduješ své sledující a kupující, pak zakoupením šablon Canva od ušetříš stovky korun každý měsíc. 
  • Canva má snadné uživatelské rozhraní, nicméně pokud Ti chybí odborné znalosti v oblasti softwaru, mohou vypadat neprofesionálně. Navíc to všechno dlouho trvá. Design značky dělá na lidi první dojem, takže designové úkoly je nejlepší přenechat profesionálům v oboru.
  • Na mé šablony se můžeš podívat zde. Pokud se Ti líbí to, co vidíš, můžete se se mnou spojit a můžeme diskutovat o tom, jak pokračovat v obchodní spolupráci. ( Například  když chceš šablony na určité eventy, příležitosti, akce a kampaně.) 
Přejít nahoru