Vizitka

Jmenuji se Ludmila Gahurová

Instruktorka snů, podnikatelka a designérka života

Představte si:

Mít konečně klid, jasno, být sama sebou. Řídit si svůj život tak, aby přinášel radost. Cítit ženskou sílu a plnit si své sny.

Jak by se Vám to líbilo?

Povím vám jeden příběh…

Už jako dítě jsem ráda četla, naslouchala a pomáhala. Udělala jsem pro své nejbližší a přátele všechno, aby byli v pohodě. Byla jsem oblíbená a zapomínala jsem na sebe.

Tak to bylo i když jsem se vdala, byla jsem přesvědčená, že si musím všechno zasloužit. Měla jsem okolnostmi naplánovanou každou minutu, děti, hospodářství a práce. Plný diář úkolů.

Všechno jsem dělala naplno a ráda a nepotřebovala jsem jezdit ani na dovolenou. Zásadní problémy jsem přehlížela a žila jsem v přesvědčení, že tak žijí i jiní.

Přišel rozvod, pak výpověď v práci. Následovala práce jako OSVČ. Osamostatnily se děti. Začaly se mi bortit zásadní pilíře mého života. Nic nebylo podle mých přesvědčení a představ. Přišel kolaps, vyčerpání a únavový syndrom.

Hledala jsem odpovědi na otázky v knihách osobního rozvoje. Narazila jsem na skvělé kouče a učitele koučování. Objevila jsem obor NLP (neuro-lingvistického programování), práce se slovy a myslí, za účelem skvělosti člověka a využití jeho potencionálu. Život mi přivál do cesty další a další mentory a učitele z oboru on-line podnikání. On-line sítě a grafiku Canva.

Získala jsem nejen certifikáty a otevřel se mi svět skvělých lidí, kteří si tvoří vlastní vesmír. Svět vlastní seberealizace, vhledu, sebereflexe, pohody a radosti. 

Pomáhám ženám podnikatelkám najít svoje téma, vizi a misi. Učím je plánovat a efektivně řídit svůj čas. Za pomoci on-line nástrojů a Canvy. Aby si s láskou, v klidu mohly dělat cokoliv, s kýmkoliv a kdekoliv. Plnily si své sny.

Čas, to je to kouzlo. Dovedete si to představit? Být cestovatelkou v čase a designérkou života?

 Přijď se podělit o své zkušenosti do FB skupiny.

Klikni na tento odkaz : Připoj se do mé FB skupiny nyní

Těším se na vás uvnitř!

Ludmila Gahurová – instruktorka snů, cestovatelka časem a designér života