Jmenuji se Ludmila Gahurová

Instruktorka plnění snů, životní koučka NLP pro podnikatelky a brandová specialistka

Představ si to :

Mít konečně jasno, vidět cestu, být sama sebou. Řídit si svůj život tak, aby přinášel radost. Cítit ženskou sílu, bavit se a plnit si své sny.

Jak by se Ti to líbilo?

Povím Ti jeden příběh…

Už jako dítě jsem ráda četla, naslouchala a pomáhala. Udělala jsem pro své nejbližší a přátele všechno, aby byli v pohodě. Byla jsem oblíbená a zapomínala jsem na sebe.

Tak to bylo i když jsem se vdala, byla jsem přesvědčená, že si musím všechno zasloužit. Měla jsem okolnostmi naplánovanou každou minutu, děti, hospodářství a práce. Plný diář úkolů. Čím jsem byla, tím jsem byla ráda. Byla jsem: knihovnicí, učitelkou, referentkou pošty, dispečerkou dopravy, sekretářkou, dálnopísařkou, poradkyní, manažerkou, finanční makléřkou, ředitelkou, lektorkou, účetní, grafičkou a koučkou NLP. A ještě jsem.

Všechno jsem dělala naplno a ráda a nepotřebovala jsem jezdit ani na dovolenou. Zásadní problémy jsem přehlížela a žila jsem v přesvědčení, že tak žijí i jiní.

Přišel rozvod, pak výpověď v práci. Následovala práce jako OSVČ. Osamostatnily se děti. Začaly se mi bortit zásadní pilíře mého života. Nic nebylo podle mých přesvědčení a představ. Přišel kolaps, vyčerpání a syndrom vyhoření.

Hledala jsem odpovědi na otázky v knihách osobního rozvoje. Narazila jsem na skvělé kouče a učitele koučování. Objevila jsem obor NLP (neuro-lingvistického programování), práce se slovy a myslí, za účelem dosažení skvělosti člověka a využití jeho potencionálu. Jak podporovat sebe a realizovat své sny. Život mi přiváděl do cesty další a další mentory a učitele z oboru on-line podnikání a marketingu. Načerpala jsem další podnikatelské dovednosti také z oblasti vizuálního projevu, grafické dovednosti a jak zjednodušit on-line prostor, učím jak na brand a Lady Brand pro vydělávání a seberealizaci žen a pořád se vzdělávám.

Získala jsem nejen certifikáty, ale otevřel se mi svět skvělých lidí, kteří si tvoří vlastní vesmír. Svět vlastní seberealizace, vhledu, sebereflexe, sebepéče, pohody a radosti. 

Pomohu Ti najít Tvá témata, vize a mise. Naučím Tě krok za krokem plánovat a efektivně řídit čas. Za pomoci současných trendů a on-line nástrojů. Naučím Tě, jak o sebe pečovat, Aby sis s láskou, v klidu a v pohodě mohla dělat cokoliv, s kýmkoliv a kdekoliv.

Aby sis plnila své sny.

Čas, to je to kouzlo. Dovedeš si to představit? Krokem za první roh, otevře se nová cesta.

Zvu Tě do FB skupiny o zjednodušení podnikání a seberealizaci, Lady Brand

LADY BRAND tady.

Těším se Tebe.

Ludmila Gahurová – instruktorka plnění ženských snů, cestovatelka časem a designérka života

 

Přejít nahoru