Vizitka

Jmenuji se Ludmila Gahurová

Instruktorka plnění snů, podnikatelka a designérka života

Představte si:

Mít konečně jasno, vidět cestu, být sama sebou. Řídit si svůj život tak, aby přinášel radost. Cítit ženskou sílu, bavit se a plnit si své sny.

Jak by se Vám to líbilo?

Povím vám jeden příběh…

Už jako dítě jsem ráda četla, naslouchala a pomáhala. Udělala jsem pro své nejbližší a přátele všechno, aby byli v pohodě. Byla jsem oblíbená a zapomínala jsem na sebe.

Tak to bylo i když jsem se vdala, byla jsem přesvědčená, že si musím všechno zasloužit. Měla jsem okolnostmi naplánovanou každou minutu, děti, hospodářství a práce. Plný diář úkolů. Čím jsem byla, tím jsem byla ráda. Byla jsem: knihovnicí, učitelkou, referentkou pošty, dispečerkou dopravy, sekretářkou, dálnopísařkou, poradkyní, manažerkou, finanční makléřkou, ředitelkou, lektorkou, účetní, grafičkou a koučkou NLP. A ještě jsem.

Všechno jsem dělala naplno a ráda a nepotřebovala jsem jezdit ani na dovolenou. Zásadní problémy jsem přehlížela a žila jsem v přesvědčení, že tak žijí i jiní.

Přišel rozvod, pak výpověď v práci. Následovala práce jako OSVČ. Osamostatnily se děti. Začaly se mi bortit zásadní pilíře mého života. Nic nebylo podle mých přesvědčení a představ. Přišel kolaps, vyčerpání a syndrom vyhoření.

Hledala jsem odpovědi na otázky v knihách osobního rozvoje. Narazila jsem na skvělé kouče a učitele koučování. Objevila jsem obor NLP (neuro-lingvistického programování), práce se slovy a myslí, za účelem dosažení skvělosti člověka a využití jeho potencionálu. Život mi přiváděl do cesty další a další mentory a učitele z oboru on-line podnikání. Načerpala jsem další podnikatelské dovednosti i z oblastí grafiky, jak na brand a pořád se vzdělávám.

Získala jsem nejen certifikáty, ale otevřel se mi svět skvělých lidí, kteří si tvoří vlastní vesmír. Svět vlastní seberealizace, vhledu, sebereflexe, pohody a radosti. 

Pomohu vám podnikatelkám najít Vaše témata, vize a mise. Naučím Vás plánovat a efektivně řídit čas. Za pomoci také on-line nástrojů. Abyste si s láskou, v klidu a v pohodě mohly dělat cokoliv, s kýmkoliv a kdekoliv. Abyste si plnily si své sny.

Čas, to je to kouzlo. Dovedete si to představit?

 Zvu tě do FB skupiny, kde získáš inspiraci.

Klikni na tento odkaz : Připoj se do mé FB skupiny nyní

Těším se na vás.

Ludmila Gahurová – instruktorka plnění ženských snů, cestovatelka časem a designérka života