Životní cesta je klikatá

Život je cesta a cesta je cíl

Znáš to? Usilovně vytrvale pracuješ na svém projektu, děláš co můžeš a přesto cítíš, že to není ono. Nejde to. Nejsou výsledky.

Nic se nejde podle toho jak předpokládáš a čas běží. Nějak se ti přestává dařit.


Každé ráno vstáváš s předsevzetím, že tento den bude super. Najednou tě přepadnou myšlenky na někoho z rodiny. Vzpomeneš si ještě na někoho známého, že se má taky špatně. Valí se na tebe povinnosti a nic tě netěší. Nemáš radost. Myšlenky utíkají.

Přestává se dařit.
Nebo vyslechneš bezděčně negativního člověka, který si stěžuje na svou špatnou situaci. Jak se mu nic nedaří, co vláda a šéf dělá špatně. Jaké má nemoci a co všechno ho omezuje a otravuje. Také to cítíš jako on. Taky ti nikdo nic neusnadňuje. Všichni jsou proti tobě. Najednou se negativní energie na tebe přenese. Přestane se ti dařit a nevíš proč. Chceš mít opět elán, nadšení, energii a úspěch a pohodu.
Jak z toho ven?

Dobrá zpráva je, že v určité míře to co ty, prožívá každý člověk. Úplně každý žije v naučených stereotypech, zkušenostech předků minulých dob, které umožňovaly jeho rodině přežít.

A každý se někdy dostává do pasti, ze které nevidí východisko nebo se cítí špatně, oddaluje řešení a stojí ho to nejen energii, ale i čas.


Žít radostně a spokojeně se neučí.


Existuje však cesta, jak se naučit najít způsob, jak si radost udělat. Existují metody, které vedou ke šťastnému a spokojenému životu.

Metody které dokáží pomoci dnešnímu člověku udržet krok s rychlými změnami této doby.
Je osvědčená cesta se přizpůsobovat rychlým změnám. Najít svoji vizi a poslání. Naučit se správně účinně komunikovat.

Naučit se vidět, slyšet, vcítit se a pozorovat. Dekódovat situace. Pochopit role. Získat vhled. Použít správné informace pro svoje rozhodování. Upevnit své sebe-vědomí. Žít šťastnější život. Dá se to naučit.

Přejít nahoru